Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mike Mr. Mike
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shenzhen Kean Silicone Product Co., Ltd.

За нас

Quality is our middle name

За нас

Shenzhen Kean Silicone Product Co., Ltd.

Киан силиконски копродукции, Ltd е основана во 2006 година, специјализирана за развој и производство на вбризгување течни силиконски производи, со користење на најнапредните калапи за вбризгување, автоматско производство без човечка интервенција, користејќи 100% од течен материјал за храна во САД. Над 10-годишно искуство во индустријата со силиконски производи и извонредни инженерски работници, на нашите клиенти ќе им обезбедиме професионални дизајни и развој. Ние сме специјализирани за еднократно силиконски торби, силиконски склопливи сламки, силиконски водоотпорни капаци за чевли, шише со вода за склопување и шишиња за патувања, силиконски мониста, силиконски теттер и др. Вол-март, Лок Н Лок и др се надеваат дека можеме да работиме со вас наскоро. Киан силиконски користи висока прецизност, висока ефикасност, автоматски течен силиконски гумен процес на обликување со вбризгување, да стане преработка на добро познати претпријатија за новороденчиња од производи од силиконска гума! Ние постојано следиме: технолошки иновации, водечки технолошки пионери, безбедност и заштита на животната средина, подобрување на квалитетот на животот! .

Product Showcase

Се тркалаат шише со силиконски шише

Се тркалаат шише со силиконски шише

Се тркалаат шише со силиконски шише 1. Нашиот шише со вода за склопување со силиконски вода е изработено од медицинско одделение (подобро од храна за чистење) силика гел без БПА и нетоксичен, без мирис; одобрено од ФДА во САД Изработено од 100% материјал од медицинско одделение. 2. Силиконот со оценка на храна е многу...

Преклопни спортски шишиња со вода на отворено | Безбеден котел

Преклопни спортски шишиња со вода на отворено | Безбеден котел

Преклопни спортски шишиња со вода на отворено | Безбеден котел Свитливи спортски шишиња со вода на отворено Како котел за спорт на отворено, најважно е дали материјалот е еколошки и дали спортот на отворено е преносен. Кои се предностите во однос на пластика и метал? 1. Ова шише со вода е направено од медицинско...

Анти истекување на отворено силиконски шише за вода

Анти истекување на отворено силиконски шише за вода

Анти истекување на отворено силиконски шише за вода Нашето шише со силиконски вода на отворено против истекување има deisgn вентил за доказ за протекување, кога ќе го наполните силиконското шише со вода со вода, ставете шишиња со силиконски вода во вашата торба, не грижете се за истекување вода и влажно нешто друго во...

Избрана производи

Контактирајте не

 • Тел:86-755-84676258

  Мобилен телефон: +8618926403849Contact me with Whatsapp

 • Адреса:Kean Industrial Park 61#Caizi North Road, Shangmugu Community pinghu Town Longgang District, Shenzhen, Guangdong

  Земја / регион:China

 • Веб-страница:https://www.keansilicon.com

  Изложбен салон Босго:http://keansilicone.mk.bossgoo.com

 • Wechat: SEKEAN

  Е-пошта:vip@keansilicone.com

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи