Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Mike Mr. Mike
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Shenzhen Kean Silicone Product Co., Ltd.

Rreth nesh

Quality is our middle name

Rreth nesh

Shenzhen Kean Silicone Product Co., Ltd.

Kean Silicone Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2006, i specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e produkteve të lëngshme silikoni derdhur injeksion, duke përdorur formimin më të përparuar injeksion, prodhimin automatik pa ndërhyrjen njerëzore, duke përdorur 100% të materialit të lëngshëm të klasës ushqimore U. S. Mbi 10 vjet përvojë në industrinë e produkteve silikoni dhe punëtorë të shquar inxhinierikë ne do t'u ofrojmë klientëve tanë dizajne dhe zhvillim profesional. Ne jemi te specializuar në qese silikoni të ripërdorshme, Straws silaps të rrumbullakët, Mbulon këpucësh të papërshkueshëm nga uji silikoni, shishe uji të rrumbullakët dhe shishe udhëtimi, rruaza silikoni, silikoni me teet dhe etj, dhe ne jemi furnizues të rregullt për Nike, Fly Emirate, Samsonite, Nuby, NUK, Target, Wal-mart, Lock n Lock dhe etj shpresojmë se mund të punojmë me ju së shpejti. Kean Silicone përdor precizion të lartë, efikasitet të lartë, procesi i formimit të injektimit të gomës silikoni të lëngshme, të bëhet përpunimi i ndërmarrjeve të njohura për foshnje të produkteve të gomës silikoni! Ne ndjekim gjithnjë: risi teknologjike pionier kryesor teknologjik, sigurinë dhe mbrojtjen e mjedisit duke përmirësuar cilësinë e jetës! .

Product Showcase

Rrokulliset shishja silikoni e rrëzueshme

Rrokulliset shishja silikoni e rrëzueshme

Rrokulliset shishja silikoni e rrëzueshme 1. Shishja e ujit me silikoni të rrumbullakët Roll Up është bërë nga shkalla mjekësore (më e mirë se shkalla e ushqimit) xhel silicë pa BPA dhe materiale jo toksike, pa erë; miratuar nga FDA në SH.B.A. Prodhuar nga 100% materiale të klasës mjekësore. 2. Silikoni i shkallës së...

Shishe me ujëra sportive të palosshme | Kazan i sigurt

Shishe me ujëra sportive të palosshme | Kazan i sigurt

Shishe me ujëra sportive të palosshme | Kazan i sigurt Shishe me ujëra sportive të palosshme Si kazan për sportet në natyrë, gjëja më e rëndësishme është nëse materiali është miqësor me mjedisin dhe nëse sportet në natyrë janë të lëvizshëm. Cilat janë avantazhet ndaj plastikës dhe metaleve? 1.Kjo shishe uji është e...

Shishe me ujë silikoni kundër rrjedhjeve të jashtme

Shishe me ujë silikoni kundër rrjedhjeve të jashtme

Shishe me ujë silikoni kundër rrjedhjeve të jashtme Shishja jonë e ujit kundër rrjedhjeve të jashtme silikoni ka një deisgn të valvulave të provës, kur mbushni shishen me ujë silikoni me ujë, vendosni shishet me ujë silikoni në çantën tuaj, mos u shqetësoni për rrjedhjen e ujit dhe lagur diçka tjetër në çantën tuaj....

Produktet e zgjedhura

Na kontaktoni

  • Tel:86-755-84676258

    Celular: +8618926403849Contact me with Whatsapp

  • Adresë:Kean Industrial Park 61#Caizi North Road, Shangmugu Community pinghu Town Longgang District, Shenzhen, Guangdong

    Vendi / Rajoni:China

  • WeChat: SEKEAN

    Email:vip@keansilicone.com

Dërgo Kërkesë

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta